Onze mensen

We zijn trots op ons ijzersterke team! Graag stellen wij ons aan u voor!

MBru_180822_014

Herwin van Veldhuizen

Technisch directeur
h.vanveldhuizen@eplucon.nl

MBru_180822_054

Koos Folmer

Commercieel directeur
k.folmer@eplucon.nl

MBru_180822_106

Evert Jan Westerbeek

Commercieel medewerker binnendienst
e.westerbeek@eplucon.nl

Foto_Geurard.jpeg

Geurard Wajer

medewerker Orderverwerking & Planning
g.wajer@eplucon.nl

MBru_181108_011

Steven Folmer

Technisch medewerker
s.folmer@eplucon.nl

Laurens_v1

Laurens Koerselman

medewerker Binnen- & Buitendienst
l.koerselman@eplucon.nl

MBru_181108_132_extended

Martine Krol

Secretaresse
m.krol@eplucon.nl

Foto_Inge.jpeg

Inge Broeders

medewerker Marketing & Communicatie
i.broeders@eplucon.nl

Wilco_v1.png

Wilco Beukers

MBru_181108_046

William van Veldhuizen

Logistiek

Regien_v1

Regien Folmer

Facilitair

192