Onze mensen

We zijn trots op ons ijzersterke team! Graag stellen wij ons aan u voor!

MBru_180822_014

Herwin van Veldhuizen

Technisch directeur
h.vanveldhuizen@eplucon.nl

MBru_180822_054

Koos Folmer

Commercieel directeur
k.folmer@eplucon.nl

MBru_180822_106

Evert Jan Westerbeek

Commercieel medewerker binnendienst
e.westerbeek@eplucon.nl

Portret website Hanco.png

Hanco Folmer

Commercieel medewerker buitendienst
h.folmer@eplucon.nl

portret Geurard.png

Geurard Wajer

medewerker Orderverwerking & Planning
g.wajer@eplucon.nl

Wilco_v1.png

Wilco Beukers

MBru_181108_011

Steven Folmer

Afdelingshoofd Techniek
s.folmer@eplucon.nl

Laurens_v1

Laurens Koerselman

Technisch medewerker binnen- & buitendienst
l.koerselman@eplucon.nl

portret Wesley.png

Wesley van Dijk

Technisch medewerker binnen- & buitendienst
w.vandijk@eplucon.nl

MBru_181108_132_extended

Martine Krol

Secretaresse
m.krol@eplucon.nl

portret Inge.png

Inge Broeders

medewerker Marketing & Communicatie
i.broeders@eplucon.nl

portret Leanne_V1.png

Leanne van den Broek

Stagiaire Secretariaat
l.vandebroek@eplucon.nl

Regien_v1

Regien Folmer

Facilitair

MBru_181108_046

William van Veldhuizen

Logistiek

192