Onze mensen

we zijn trots op ons ijzersterke team

Enthousiasme en specialisme als basis voor resultaat
Achter Eplucon gaat een schat aan ervaring in de installatiesector schuil. Met een team van zo'n 15 specialisten brengen we techniek en mensen bij elkaar.

2022-07-06_EPN_teamfoto-header-website-2.jpg
EPN-Herwin-1-portret-website
Technisch directeur
Herwin van Veldhuizen

Ik ben een gedreven jonge ondernemer en vader. Ik vind het leuk om nieuwe dingen te creëren omtrent de techniek van onze concepten.

h.vanveldhuizen@eplucon.nl

EPN-Koos-1-portret-website
Commercieel directeur
Koos Folmer

k.folmer@eplucon.nl

EPN-Evert-Jan-portret-website
Commercieel medewerker binnendienst
Evert Jan Westerbeek

Ik ben een nuchtere en betrouwbare verkoper binnen Eplucon. Ik ben iemand die doet wat mij gevraagd wordt en lever secuur en nauwkeurig werk.

e.westerbeek@eplucon.nl

EPN-Hanco-portret-website
Commercieel medewerker buitendienst
Hanco Folmer

Eplucon is een echt familiebedrijf, zowel intern als extern met onze dealers. Ik krijg energie van de prettige samenwerking met onze dealers en de bijdrage die we samen leveren aan de energietransitie, met onze innovatieve concepten.

h.folmer@eplucon.nl

EPN-Geurard-portret-website
Orderverwerking & Planning
Geurard Wajer

Ik ben een sportieve opa van 6 kleinkinderen, ik vind het leuk om in mijn vrije tijd te voetballen en te tennissen. Ik ben een sociaal persoon en werk met strakke lijnen, oftewel ik ben heel punctueel.

g.wajer@eplucon.nl

EPN-Peter-portret-website
Medewerker magazijn
Peter Klaucke

Ik ga elke dag vrolijk op de fiets naar mijn werk. Ik ben betrouwbaar, open en eerlijk. Een beetje humor is altijd op zijn plek.

p.klaucke@eplucon.nl

EPN-William-portret-website
Logistiek
William van Veldhuizen

Ik ben degene die ervoor zorgt dat uw artikelen op de juiste plaats en tijd worden afgeleverd. Ik haal energie uit het rijden in de Eplucon bus en het snel afleveren van de artikelen.

2022-02-05-EPN-Steven-website
Afdelingshoofd Techniek
Steven Folmer

Ik zet mij met enthousiasme in om op technisch gebied samen met alle mensen van Eplucon mooie duurzame energie concepten te realiseren.

s.folmer@eplucon.nl

EPN-Laurens-portret-website
Technisch medewerker binnen- & buitendienst
Laurens Koerselman

Ik ben een geduldige en enthousiaste jonge man. Ik sta altijd open voor een goede grap. En ik wil van elke situatie wat leren en deze toepassen daar waar dit past.

l.koerselman@eplucon.nl

EPN-Wesley-portret-website
Technisch medewerker binnen- & buitendienst
Wesley van Dijk

Ik ben een enthousiaste en ruimdenkende jonge man die altijd op zoek is naar de passende oplossing zowel door de telefoon als op locatie.

w.vandijk@eplucon.nl

EPN-Martine-portret-website
HR medewerker | certificeringen en verzekeringen
Martine Krol

Ik ben een spontane vrouw met passie voor mijn job. Actief meedenken op het gebied van personeelszaken, het administratief zorgdragen voor de diverse verzekeringen en f-gassen certificering geven mij voldoening.

m.krol@eplucon.nl

EPN-Linda-portret-website
Receptioniste
Linda Hofman

Ik ben een vriendelijke, vrolijke en enthousiaste jonge moeder. Ik ben altijd gemotiveerd en kan genieten van de kleine dingen in het leven.

l.hofman@eplucon.nl

Eplucon Wilco
3D Tekenaar
Wilco Beukers

Ik ben de plaatjesmaker van het bedrijf, een creatieve geest, breng de bedachte concepten in beeld en ik ben daarin dan erg op details.

w.beukers@eplucon.nl

EPN-Regien-portret-website
Facilitair
Regien Folmer

Ik ben degene die ervoor zorgt dat mijn collega's in een schoon en opgeruimd kantoor hun werk kunnen doen.